DAN-BOARD

Logo Laserowe

Wykonywanie logo na match Ground Protection z własną marką i znakiem recyklingu niesie ze sobą mnóstwo pozytywnych efektów. Takich jak te wymienione poniżej.

– Twoje własne logo na plytach jezdnych
– Skoncentrowanje się na swojej marce
– Wartość handlowa
– Dowód własności
– Wysoka jakość

Bez kompromisów

Wcześniej wszystkie loga i teksty na płytach były wykonywane maszynami CNC. To zadziałało i było narzędziem z wyboru, ale usunięcie znaków wiąże się z utratą jakości produktu. Problem, którego nie mamy z LASERAMI, ponieważ po prostu wypalają one górną zewnętrzną warstwę płyt.

Głęboko wierzymy, że znakowanie LASEROWE jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem znakowania produktów z tworzyw sztucznych.
DANBOARD w LOGOv2
WYSOKO WYDAJNY LASER FIBEROWY

Proces

Decydując się na zamówienie mat GP z logo, początkowe kroki tego procesu są dość proste.

-> Logo jest wysyłane do DANREC
-> Przerysowujemy logo
-> Konwerstujemy je do pliku laserowego
-> Wykonujemy wydruk testowy dla klienta (zdjęcie zostało wysłane)
-> Zatwierdzenie przez klienta
-> Rozpoczyna my produkcje zamówień

Panasonic Laser
TWOJE SPERSONALIZOWANE LOGO

Wymagania plików

Logo należy dostarczyć w jak najwyższej rozdzielczości. Dane wektorowe są idealne do łatwego i szybkiego eksportu odpowiednich typów plików. Wszystkie pliki importowane do oprogramowania laserowego mają 2 tony CZARNY/BIAŁY.

Preferowane są proste logo składające się z 1-2 linii i niezbyt wielu dodatkowych linii/ramek. Im prostsze logo, tym większy może być nadruk na płycie.

W razie wątpliwości nasz grafik może rzucić okiem na dostępne pliki od klienta i stwierdzić, czy spełniają one wymagania.

Gdy logo spełni wymagania lasera, nie będzie musiało być później przerabiane / rysowane. Uczynienie z tego jednorazowego procesu tworzenia. logo klienta.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Skontaktuj się

Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe.​