NASZA HISTORIA

Co to jest DANREC​

Firma Danrec A/S powstała w 1992 roku. Była wówczas pionierem na froncie obróbki i przetwarzania recyklingowanych tworzyw sztucznych.Także dzisiaj firma pozostaje liderem w tej dziedzinie i należy do nielicznych przedsiębiorstw, które dysponują sprzętem i specjalistyczną wiedzą niezbędnymi do przetwarzania plastiku pochodzącego z recyklingu oraz produkcji wszechstronnych płyt z tworzyw sztucznych.

Firma jest filią spółki DAW Deutsche Abfallwirtschafts Gesellschaft części koncernu ARAN Group, dysponującego udziałami w szeregu europejskich organizacji zajmujących się ochroną środowiska i technologią.​

Produkujemy plastikowe płyty DAN-Board do wielu zastosowań, naszych klientów B2B znaleźć więc można w szeregu branż – np. w rolnictwie i budownictwie rolniczym, ogrodnictwie i konserwacji parków, a także w sektorze budowlanym, opakowaniowym oraz konstrukcyjnym.

​Z naszej siedziby w Karup w Danii dostarczamy płyty do naszych Klientów w kraju i za granicą, gwarantując bezpieczną i szybką dostawę.

Image
TO CO ROBIMY​

100% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu

Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań poprzez dostarczanie najlepszych możliwych produktów z myślą o środowisku.

24

Pracownicy​

3

Linie produkcyjne​

1

Wspólny cel​

PRODUKCJA DUŃSKA​

Fabryka

W naszej fabryce w Danii produkujemy i sprzedajemy duże ilości mat ochronnych i plastikowych arkuszy Plain, wykonanych w 100% z przetworzonego LDPE. Używanie plastiku z recyklingu daje ogromne oszczędności w emisji CO2 w porównaniu z nowym, pierwotnym plastikiem.

LDPE można stopić i ponownie wykorzystać w niskich temperaturach, temperatura ponownego użycia wynosi zaledwie 180 stopni, co oznacza, że ​​energia potrzebna do wytworzenia naszych produktów jest znacznie niższa niż w przypadku innych alternatywnych produktów.​

Wieloletnia tradycja wykorzystywania w naszej produkcji plastiku pochodzącego
z recyklingu.​

Od naszych dostawców materiałów przyjmujemy tylko granulat z tworzywa sztucznego pochodzącego w 100% z recyklingu.​

Oszczędność 2,1 kg CO2 na. 1 kg plastiku z recyklingu zamiast pierwotnego plastiku.​

30 lat doświadczenia w czyszczeniu i produkcji tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

Image