DAN-Board
PŁYTY JEZDNE 

Z recyklingowanego tworzywa

Duża nośność i wysoka żywotność

Wiele zastosowań

się więcej

Kontakt

ŚWIAT PLASTIKU

Na co dzień plastik ma mnóstwo zastosowań. To gniazdka w ścianie, przewody, klawiatury, opakowania i wiele innych przedmiotów.Plastik to niezwykle ważny i trwały materiał o wielu zastosowaniach we współczesnym społeczeństwie. Przez szereg nadchodzących dziesięcioleci trudno będzie znaleźć dla niego zamiennik.

​Plastik sam w sobie nie jest źródłem zanieczyszczenia – jest nim sposób, w jaki wykorzystuje go człowiek. Chodzi o to, aby nauczyć się ponownie używać ten materiał.Wszystkie płyty Danrec są w 100% wykonane z recyklingowanego tworzywa sztucznego.

​ W samym tylko 2021 roku firma Danrec zapobiegła uwolnieniu do środowiska ponad 10 milionów CO2!Oznacza to oszczędność 2,1 kg CO2 na 1 kg recyklingowanego plastiku stosowanego w produkcji zamiast nowo wyprodukowanego plastiku.

​ Warto wiedzieć, że codziennie w DANREC zużywamy do 24 ton plastiku z recyklingu i że właśnie (w 2021 roku) otworzyliśmy trzecią linię produkcyjną.​

​Z korzystaniem z płyt z tworzywa sztucznego wiąże się szereg korzyści. Po pierwsze są znacznie lżejsze od stalowych blach. Zapewniają również niezbędną nośność i żywotność, można z nich też korzystać w o wiele niższych temperaturach, niż w przypadku stali.

​​

Podążaj za nami @  Follow us on Facebook  Follow us on linkedIN


​​

NASZE PRODUKTY

Produkujemy i sprzedajemy wysokiej jakości plastikowe płyty DAN-Board. Produkty te powstają z segregowanych i oczyszczonych granulatów tworzywa sztucznego, co oznacza, że wszystkie nasze płyty podkładowe i jezdne są w 100% wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

​ Nasze płyty są odporne na obciążenia mechaniczne i nacisk. Odznaczają się też wytrzymałością na ścieranie, wodę, chemikalia oraz płyny bioorganiczne.

​ Plastikowe płyty DAN-Board są łatwe w transporcie, obróbce i czyszczeniu. Dzięki temu świetnie nadają się do różnych zastosować, sektorów i branż.

​ W ofercie stale mamy płyty DAN-Board o różnych rozmiarach i kolorach. Zawsze mamy też duże liczby płyt w magazynie, co oznacza możliwość natychmiastowej dostawy. Produkujemy także płyty o rozmiarach i kolorach zdefiniowanych przez Klienta. Można też samemu określić charakterystykę uchwytów, otworów montażowych oraz logo. Dodatkowo oferujemy elementy montażowe, haki do podnoszenia oraz stojaki transportowe.

​ Nie ma powodu, aby nie wspierać środowiska naszymi proekologicznymi produktami! Są one tak samo wysokiej jakości jak pozostałe produkty, oszczędzają światu mnóstwo emisji CO2 i są dostępne za tę samą niską cenę.

Wszystkich, którzy są zainteresowani uzyskaniem niezobowiązującej oferty, zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Płyty jezdne DAN-Board to stabilne plastikowe płyty wykonane w 100% z recyklingowanego tworzywa sztucznego. Płyty dają wiele możliwości użycia.

​ Produkty te znajdują zastosowanie w wielu branżach i gałęziach przemysłu jako płyty jezdne i podkładowe, ponieważ wytrzymują duże obciążenia, a jednocześnie są odporne na działanie cieczy i chemikaliów.
DAN-Board Plain to stabilna płyta z tworzywa sztucznego o gładkiej powierzchni i spodzie.Produkt jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu i jest dostępny w wersji z polietylenu wysokociśnieniowego LDPE.

Oprócz standardowych rozmiarów, na życzenie Klientów produkujemy również inne formaty i grubości. Wybrać można także własny kolor.
W Danrec A/S oferujemy również różne akcesoria do naszych tablic rejestracyjnych, co pozwala na łatwiejszą obsługę. ​ ​

​Oferujemy m.in. plastikowy łącznik i mocowanie maty GP za pomocą naszego łącznika U, a także haczyki do zbierania i transportu stojaków.

ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Interesują Cię nasze produkty?

Z przyjemnością poinformujemy Cię o naszych cenach, jakości oraz asortymencie.Wprowadź swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz krótki opis zadania do zrealizowania.

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Danrec A/S

Vandværksvej 5, DK-7470 Karup J

CVR: 16171700

Telefon: +45 97 100 200

E-mail: danrec@danrec.dk