O FIRMIE DANREC

​Firma Danrec A/S powstała w 1992 roku. Była wówczas pionierem na froncie obróbki i przetwarzania recyklingowanych tworzyw sztucznych.Także dzisiaj firma pozostaje liderem w tej dziedzinie i należy do nielicznych przedsiębiorstw, które dysponują sprzętem i specjalistyczną wiedzą niezbędnymi do przetwarzania plastiku pochodzącego z recyklingu oraz produkcji wszechstronnych płyt z tworzyw sztucznych.

Firma jest filią spółki DAW (Deutsche Abfallwirtschafts Gesellschaft), części koncernu ARAN Group, dysponującego udziałami w szeregu europejskich organizacji zajmujących się ochroną środowiska i technologią.​

NASI KLIENCI

​Produkujemy plastikowe płyty DAN-Board do wielu zastosowań, naszych klientów B2B znaleźć więc można w szeregu branż – np. w rolnictwie i budownictwie rolniczym, ogrodnictwie i konserwacji parków, a także w sektorze budowlanym, opakowaniowym oraz konstrukcyjnym.

​Z naszej siedziby w Karup w Danii dostarczamy płyty do naszych Klientów w kraju i za granicą, gwarantując bezpieczną i szybką dostawę.


FABRYKA

W DANREC wspieramy

Zamów niezobowiązującą wycenę!

Zapraszamy do wypełnienia formularza. W odpowiedzi prześlemy BEZPŁATNĄ ofertę!

Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Danrec A/S

Vandværksvej 5, DK-7470 Karup J

CVR: 16171700

Telefon: +45 97 100 200

E-mail: danrec@danrec.dk