DAN-Board Xtreme

DAN-Board Xtreme to mata ochronna o dodatkowo wytrzymałej strukturze, zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach.

Bezpieczne rozwiązanie na najtrudniejsze tereny
W DANREC jesteśmy dumni z dostarczania niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań dla operacji przemysłowych, placów budowy i wydarzeń plenerowych.

Dlatego opracowaliśmy matę ochronną Xtreme, zaprojektowaną do pracy w najtrudniejszych warunkach, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo i stabilność Twoim maszynom.

Priorytetem jest dla nas zrównoważony rozwój, a DAN-Board Xtreme nie jest wyjątkiem. Te maty są wykonane w 100% z recyklingowanego plastiku, co zmniejsza wpływ na środowisko, jednocześnie utrzymując doskonałe standardy wydajności.

Xtreme ma szerokie ryflowanie powierzchni, która znacznie poprawia przyczepność i odporność na poślizg. Ta cecha zapewnia, że Twoje maszyny pozostają na miejscu nawet w trudnych warunkach, zmniejszając ryzyko wypadków i uszkodzeń.

Xtreme nadaje się do wielu celów
Maty ochronne DAN-Board są łatwe w obsłudze i dlatego nadają się do szerokiego zakresu zastosowań i celów, w tym placów budowy, działań w sektorze ropy i gazu, koncertów plenerowych, festiwali i projektów konserwacyjnych.

Maty mogą być obrabiane za pomocą konwencjonalnych procesów mechanicznych i termicznych: można je ciąć, piłować, wiercić, strugać, frezować, wkręcać, formować termicznie i spawać.

Oferujemy DAN-Board Xtreme w następujących standardach:

  • Długość: 2,000, 2,400 i 3,000 mm
  • Szerokość: 1,000 i 1,200 mm
  • Grubość: 18 i 22 mm
  • Kolor: Czarny

 

Wszystkie płyty mają opcję uchwytów i otworów. Istnieje również możliwość umieszczenia logo na płycie.

Skontaktuj się z nami po ofertę.