Danrec A/S zostało założone w 1992 roku, początkowo zajmując się przetwarzaniem odpadów plastikowych. Produkcja ta została zamknięta na początku lat 2000, po czym rozpoczęliśmy małą produkcję gładkich płyt plastikowych wykonanych w 100% z plastiku z recyklingu.

Wraz z wprowadzeniem płyt jezdnych w połowie lat 2010, rozwój DANREC zaczął przyspieszać i dziś jesteśmy wśród wiodących producentów płyt jezdnych w Europie.

Środowisko i otoczenie zawsze były dla nas ważne, dlatego w produkcji używamy tylko plastiku z recyklingu. Pracujemy codziennie, aby zmniejszyć ilość naszych odpadów, a wkrótce będziemy mieli własny park solarny o powierzchni ponad 16 000 m2 w naszej fabryce w Karup.

DANREC A/S jest spółką zależną DAW Deutsche Abfallwirtschafts Gesellschaft należy do niemieckiej ARAN Group, która posiada udziały w licznych europejskich firmach zajmujących się ochroną środowiska i technologią.

EKSPERTYZA

Mamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu plastiku z recyklingu w produkcji przemysłowej

ŚRODOWISKO

Stale koncentrujemy się na minimalizowaniu wpływu na środowisko podczas produkcji

INKLUZYWNOŚĆ

Mamy miejsce na osobiste zasady, różnorodność i opinie

Nasze zasady

W DANREC A/S jest miejsce dla każdego, a my wierzymy, że najlepszym sposobem prowadzenia biznesu jest zapewnienie naszym pracownikom zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy z przestrzenią dla osobistych zasad, różnorodności i opinii.