Wsparcie Klienta

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania oraz filmy om vores produkter. o naszych produktach. Możesz także pobrać materiały informacyjne i marketingowe które możesz swobodnie wykorzystać przy sprzedaży Dan-Boards swoim klientom. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz specjalnych materiałów, zawsze możesz skontaktować się z naszym Menedżerem Kluczowych Klientów, który jest gotowy pomóc Ci z Twoimi pytaniami i specjalnymi wymaganiami.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

To zależy od podłoża. Jeśli podłoże jest twarde i równe, mogą one unieść do 20 ton. Jeśli podłoże jest miększe, to nieco mniej.

Nasze płyty plastikowe są alternatywą i uzupełnieniem płyt żelaznych. Płyty plastikowe podążają za podłożem, więc nie można ich używać na przykład nad dziurami i ostrymi kamieniami.

Wszystkie nasze płyty (Classic, Extreme i Smooth) są produkowane w fabryce w Karup w Danii. Cały używany plastik pochodzi w 100% z recyklingu, głównie z gospodarstw domowych w UE.

Tak długo, jak płyty mają stabilne podłoże i nie są używane nieprawidłowo (np. są układane na nierównym podłożu z dużymi ostrymi kamieniami), mogą wytrzymać wiele lat.

Możesz kupić nasze płyty jezdne u dealerów w całej Europie. Skontaktuj się z jednym z naszych Menedżerów Kluczowych Klientów, a oni skierują Cię do najbliższego dealera.

POBIERZ MATERIAŁY

FILMY OD DANREC